Dizi

Sol Yanım ne zaman, saat kaçta? Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Sol Yanım dizisi,”Sevdiklerini zamansız kaybedenlerin bir tarafları hep eksik olur” sözüyle hem izleyicilerin aklında, hem de sosyal medyada büyük iz bıraktı. Bu hafta 4. bölümüyle ekranlara gelecek olan Sol Yanım dizisi, yine entrikaların, aşkın ve gizemlerin bol olduğu bir bölüm olacak gibi duruyor. Peki Yanım dizisi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? İşte Sol Yanım dizisi yeni bölüm fragmanı!

SOL YANIM NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel ve Emre Bey’in kadrosunu paylaştığı Sol Yanım dizisi bu hafta 4. bölümüyle Star TV ekranlarında olacak. Yayınladığı ilk günden itibaren her hafta aynı gün ve aynı saat yayınlanan dizi bu hafta da Perşembe günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında olacak!

SOL YANIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

Sol Yanım 4. bölüm fragmanları yayınlandı! Bu hafta da izleyicileri yine entrika ve aşka doyuracak gibi görünen Sol Yanım dizisinden 2 farklı fragman yayınlandı!

SOL YANIM 4. BÖLÜM FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ!

SOL YANIM 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.