Dizi

Ramo yeni bölüm canlı izle Show TV! Ramo 32. yeni bölümde neler olacak? Ramo 31. son bölüm full kesintisiz izle! Ramo son bölümde neler oldu?

Show TV’nin çok izlenen ve izleyiciler tarafından sevilen Ramo dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Son bölümün ardından seyirciler, Ramo 32. yeni bölümü merakla bekliyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 32. yeni bölüm canlı izleme linki ve Ramo 31. son bölüm full kesintisiz tek parça izleme linki haberimizde sizlerle. Peki, Ramo yeni bölümde neler olacak? Ramo son bölümde neler oldu?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SHOW TV RAMO 32. YENİ BÖLÜM CANLI İZLEME LİNKİ!

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır.

Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Diğer yandan Ramo, düğüne saldıranların Korkut‘un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar’dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut’un elinde de Ramo’yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu kadar zor durumda kalmamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.