Dizi

Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

Show TV’nin çok izlenen ve izleyiciler tarafından sevilen Ramo dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün ardından seyirciler, Ramo 33. yeni bölümü merakla bekliyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Ramo ne kadar inanmak istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden her yerde Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo- ‘nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.