Dizi

Ramo 31. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma akşamları Show TV’de yayınlanan Ramo kadrosu ve konusu ile büyük beğeni topluyor. Son bölümün ardından izleyiciler, Ramo son bölüm tek parça full izleme linkini araştırmaya başladı. İşte, Ramo son bölüm tek parça full izleme linki ve Sadakatsiz 31. bölüm full izleme linki!

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir’in verdiği kan ile Sibel ölmekten kurtulur. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister

Diğer yandan Ramo, düğüne saldıranların Korkut‘un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar’dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut’un elinde de Ramo’yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu kadar zor durumda kalmamıştır.

Ramo, Cevdet’in ölümüyle yıkılır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.