Dizi

Mucize Doktor Adil Hoca Öldü mü? Reha Özcan Mucize Doktor’dan ayrıldı mı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı?

Mucize Doktor dizisinde Adil Erinç rolü ile büyük beğeni toplayan Reha Özcan hakkında detaylar sorgulanıyor. Öte yandan Özcan’ın Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosundan ayrılıp ayrılmayacağı da merak ediliyor. Mucize Doktor’un son bölümünde kör kurşunların hedefi olan Adil Hoca’nın durumu çok kötü. İzleyiciler de, Adil Hoca ölecek mi? Reha Özcan Mucize Doktor’dan ayrılıyor mu? sorularını merak etti. Peki, Mucize Doktor’da Adil ölüyor mu yoksa Ali Vefa çok sevdiği Adil hocasını kurtaracak mı? İşte detaylar…

ADİL HOCA ÖLÜYOR MU? REHA ÖZCAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

bu akşam FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Hoca, maalesef daha fazla dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri bugün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son kez yer aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.