Dizi

Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle! Safiye’nin sırrı ne?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm izle!

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ!

Karakola düşen Gülben hayatının en korkulu gecesini yaşamaktadır. Gülben’i polise Esra’nın şikayet ettiğini düşünen İnci ona hesap sormaya gider ancak şaşırtıcı bir yanıt alır. Gülben yaşadıklarının etkisiyle herkesi büyük bir tehlikeye atar.

Safiye köşe bucak kaçmaya çalışsa da Naci kendini hatırlatmaya kararlıdır. Derenoğlu ailesinin yakınında dolanan Naci, Han’ın radarına takılır. Ancak aileden hiç beklenmedik bir kişinin daha dikkatini çekecektir.

Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI 13. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Birkan Sokullu

Farah Zeynep Abdullah

Gizem Katmer

MASUMLAR APARTMANI 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

MASUMLAR APARTMANI SAFİYE’NİN SIRRI NE?

Safiye ise yıllar sonra karşısına çıkan eski aşkı Naci’nin dönmesiyle kendi içinde büyük çelişkiler yaşamaya başlıyor. Han ise hareketlerinden hoşlanmadığı Naci’nin ablası Safiye’nin eski aşkı olduğunu anlıyor. Safiye’ye Naci’yi soran Han büyük bir şok yaşıyor. Annesinin hayaliyle konuşmaya başlayan Safiye’nin garip halleri Han’ı da şaşırtıyor. Tekerlekli sandalyede görülen annesi ise Safiye’ye “Beni nasıl bu evet tutsak ettiğini anlat. O herif için annemi öldürmeye kalktığını anlat” diye bağırıyor.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

14. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı bittikten sonra 15. bölüm fragmanı yayınlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.