Dizi

Kırmızı Oda Kumru kimdir? Kırmızı Oda Kumru hikayesi ne? Aslıhan Gürbüz kaç yaşında?

TV8’in bu sezon en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda, her hafta başka bir karakterin başka bir hikayesiyle seyircilerle buluşuyor. Psikolojik Dram türündeki Kırmızı Oda dizisi, Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlamadır. Baş rolünde Binnur Kaya‘yı gördüğümüz Kırmızı Oda dizisi her hafta yeni ve ünlü oyuncuları konuk alıyor. Kırmızı Oda bu hafta yeni bir oyuncuyu konuk ediyor. Kırmızı Oda Kumru karakteriyle diziye Aslından Gürbüz giriyor. Daha önce Merve Aksak rolüyle alkışları toplayan Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda Kumru karakteriyle de diziye damga vuracak gibi görününüyor?

KIRMIZI ODA KUMRU KİMDİR?

Kırmızı Oda Kumru karakterini ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz canlandırmaktadır. Kırmızı odaya danışan olarak gelen Kumr karakteri izleyicileri bir hayli hüzünlendirecek gibi duruyor! Fragmanın başında oldukça mutlu olan Kırmızı Oda Kumru (Aslıhan Gürbüz), kocası (Fahri Bülent Seyran) ve kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) döner bıçağıyla saldırır ve orada fenalaşır. Daha sonra onu kırmızı odada görürüz. Bakalım Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi ne?

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz,16 Şubat 1983 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Türk, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa‘ya taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu’nda okudu.Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter “Cazibe”yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde “Deniz”, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise “Halime Sultan” karakterlerini canlandırmıştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.