Dizi

Kanal D Hekimoğlu yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak?

Kanal D ekranlarında başlayan Hekimoğlu dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu ile dikkat çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? merak ediliyor. Hekimoğlu 36. bölüm izle! Hekimoğlu 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? Hekimoğlu 36. yeni bölüm kesintisiz izle! Hekimoğlu yeni bölüm 37. fragmanı!

HEKİMOĞLU 36. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

HEKİMOĞLU 36. YENİ BÖLÜM CANLI İZLE KANAL D!

Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif eder. İpek, anlaşmayı kabul etmesi için Hekimoğlu üzerinde baskı kurmaya başlar. Hem değer verdiği bir vakasını ondan alır, hem de ilaçlarını keser.İpek, Hekimoğlu’nun yokluğunda, genç hastasının tedavisini üstlenir. Kızın yaşadığı nedeni belirsiz sıkıntıların doğuştan gelen cüceliği ile bağlantılı olup olmadığı araştırılır.

Orhan, İpek ve ekibin tüm çabalarına rağmen kızın durumu daha da kötüleşirken, Hekimoğlu ise bu sırada ilaçlarını başka yollardan bulmaya çalışmaktadır.Hekimoğlu olmadan genç kız iyileşebilecek mi? Orhan, Hekimoğlu’nu mu yoksa kendisini mi korumak için Mahir’le anlaştı?Hekimoğlu, anlaşmayı kabul edecek mi, yoksa hapse mi girecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.