Dizi

Hercai ne zaman, saat kaçta? Hercai yeni bölüm fragmanı izle!

Hercai yeni bölüm kısa süre önce ekrana geldi. Son bölümün ardından seyirci, Hercai 53. bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Hercai yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde.

HERCAİ YENİ BÖLÜM HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

ATV ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Hercai her cuma ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

HERCAİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

ATV ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Hercai 51. son bölüm ardından, 52. yeni bölüm ile 18 Aralık Cuma günü saat 20.00’de sevenlerin karşısına çıkacak.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran, Şadoğlu olmayı kabul edecek mi?

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

‘Senin benden neden vazgeçmediğini şimdi anladım…”

Azize ve Füsun arasındaki savaş son sürat devam etmektedir. Bunca sene sakladığı Dilşah’ı, Füsun’a kaptıran Azize, onu geri almanın yollarını ararken Füsun da boş durmaz ve Azize’nin başına türlü dertler dolamaya devam eder. Babasından geldiğini zannederek yediği tatlı yüzünden rahatsızlanan Reyyan, iyi olup olmadığını görmek için gelen Azize’nin gözleri önünde bayılmıştır. Azize, Reyyan’a ve karnındaki bebeğe yardım etmek için tek başına bir mücadelenin içine girer. Reyyan, Füsun tarafından zehirlenmiştir. Bebeğin ve Reyyan’ın durumu belirsizdir. Bu sırada Azize, Şadoğulları’nı uyarıp Reyyan’a zarar verenin Füsun olduğunu söylemek ister ve bu uğurda Nasuh’la gizlice buluşup ona gerçeği anlatarak kendisinin Reyyan’ı kurtarmak için çabaladığını söyler. Nasuh, Azize’nin sözlerine inanmıştır ancak Reyyan bu konuda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bunun üzerine Azize, Nasuh’tan kendisini Reyyan ile buluşturmasını ister. Miran karısının başına gelenlerin tek sorumlusunun Azize olduğunu düşünerek onun peşine düşer. Ancak Azize adeta sırra kadem basmış gibi bir anda yok olmuştur. Nasuh dışında herkes onun Reyyan’ı zehirlediğinin açığa çıkması sebebiyle kaçtığını düşünmektedir. Ancak son anda yaşanan bir gelişme herkesi şoke eder ve Azize’yi aramaktan alı koyar.

HERCAİ YENİ BÖLÜM CANLI İZLE…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.