Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm fragmanı yayımlandı! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle!

Doğduğun Ev Kaderindir 25 Kasım 2020 Çarşamba akşamı TV8’de 21. bölümü ile ekranlara gelmişti… Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir’in yeni bölümünde neler olacak?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 21. BÖLÜM SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Cemile ve Nuh’un düğününe gelerek herkesi şaşırtan Mehdi, Zeynep’i kıskanmaya başlamıştır. Kendi hatasını Zeynep’ten çıkarmaya çalışan Mehdi, Zeynep’le barışmanın yollarını ararken, bir yandan da Barış’ın niyetini öğrenmeye çalışır.

Kendi kariyerinde yolunu çizen Zeynep, mesleğinde başarılı adımlar atmaya devam ederken bir yandan da Mehdi’yi unutma yolunda emin adımlar atar. Müjgan ve Burhan tarafında olaylar durulmazken Burhan da Mehdi’den mutsuzluğunun intikamını almaya yemin eder.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 21. BÖLÜM İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrollerini üstlendiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 5 Kasım 2020 Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında izleyici karşısında olacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi her hafta çarşamba akşamları TV8’de yayınlanıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep’in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.