Dizi

Çukur Halil İbrahim kimdir, amacı ne? Çukur Halil İbrahim diziye ne zaman gelecek?

4.sezondur nefesler tutularak izlenen, hem Türkiye‘de hem de dünyada geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Çukur dizisinde Halil İbrahim gizemi devam ediyor. Bu sıralarda 1. Sezonda ölen Kahraman Koçovalı sahneleri flashback olarak geri dönüyor. Ekranda Halil İbrahim’in adını duyan ve yüzüklü elini gören seyirci kim olduğunu merak ederken yeni bir gelişme yaşandı! Kahraman da geçmişte Halil İbrahim’in peşine düşmüş! Şimdi seyirci daha da merak ediyor. Çukur Halil İbrahim kimdir, amacı ne? Çukur Halil İbrahim diziye ne zaman gelecek?

ÇUKUR HALİL İBRAHİM KİMDİR? NE ZAMAN GELECEK?

Koçovalılara düşman olmadığı anlaşılan Halil İbrahim’in aslında 1971 yılında öldüğü söylenen amca Cumali olduğu fikri gün geçtikçe güçleniyor. Çukur’un düşmanı Erdenetler’in yaptığı hamle sonrası Koçovalıların aile mezarlığı birbirine karışmıştı ve tüm taşları kırılmıştı. Bunun üzerine Vartolu bile kendi annesinin mezarını korumak için orada nöbet tutmuştu! Çukur Cumali mezarı yeniden yaptırmakisteyince şok bir gerçekle karşılaştı. Mezar boştu, içinde ceset yoktu. Bununla beraber amca Cumali’nin ölmediği, hayatta olduğu ortaya çıktı!Yıllar önce abi Kahraman da mezarın boş olduğunu öğrenmişti ve peşine düşmüştü. Bunun bir aile sırrı olduğu ortaya çıkmış oldu, fakat gerçeğe ulaşılmadı! Tam bu olayla uğraşırken bir de Halil İbrahim diye bir adam ortaya çıktı. Tüm bunlar olurken, seyirciler de ölü sanılan amca Cumali’nin Haili İbrahim olduğunu düşünmeye başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.