Dizi

ATV Akıncı 7. bölüm izleme linki! Akıncı son bölüm full kesintisiz izleme linki! ATV Akıncı 8. yemi bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV yayın akışı izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Baş rollerinde Şükrü Özyıldız, Tolga Tekin, Büşra Develi ve Yıldıray Şahinler gibi oyuncuların yer aldığı ATV’nin yeni dizisi Akıncı hız kesmeden devam ediyor. ATV’nin yeni dizisi Akıncı bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geldi! Akıncı dizisi konusu kadar oyuncu kadrosuyla da çok beğeniliyor ve her hafta heyecanla izleniyor. İşte, ATV Akıncı 7. bölüm izleme linki! Akıncı son bölüm full kesintisiz izleme linki! Peki, ATV Akıncı 8. yemi bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AKINCI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yücel’in ölümünün ardından hem Kemal hem Akıncı bu infazın arkasında kimin olduğunun peşine düşerler. Nergis, elindeki kanıtla Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal ise Cüneyt’in kimlere çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini meşgul ederken Cevdet profesörü ortadan kaldırmak için Gizli Yapı’dan emir alır. Ama önündeki en büyük engel Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak için harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.