Dizi

Alev Alev 14. bölüm full izleme linki! Alev Alev son bölüm tek parça full izle! Alev Alev 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Demet Evgar, Berkay Ateş, Dilan Deniz Çiçek, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan ve Zuhal Olcay gibi oyuncuların yer aldığı Alev Alev dizisi bu akşam 14. bölümüyle ekranlara geldi! İşte, Alev Alev 14. bölüm full izleme linki! Alev Alev son bölüm tek parça full izle! Peki, Alev Alev 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, babası Kenan’ın ölümüyle yıkılan Rüya‘yı ayağa kaldırmak ve hayata döndürmek için, ona kendi çocukluğunu ve geçmişini açar. Öte yandan İskender ise masum olduğunu Rüya’ya kanıtlamak için harekete geçer. Çelebi yeniden belediye başkanlığına adaylığını koymak üzeredir ve bunun için Cemre’ye ihtiyacı olduğunu anlar. Çelebi’den reddedilmeyecek bir teklif alan Cemre, kızı Güneş’i görebilmek için bu teklifi düşünmek zorundadır. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek, Çelebi ile olan mücadelelerinde yılmadan savaşacak kadın gücünü oluşturacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı !

İsterseniz Adblocker uygulamasından chefyemekleri.com domainini kaldırarak, tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemizin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.